Domena wycenapraw.pl, dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące ten serwis są własnością Andrzeja Podszywałow, o ile nie zostały oznaczone inaczej. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ".

Zawartość tej strony podlega prawom autorskim Andrzeja Podszywałow. Prawa autorskie do artykułów należą do ich autorów.

Andrzej Podszywałow zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych przez siebie na tej stronie tylko w celach prywatnych. Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych (nie osobistych) jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną musi być wcześniej uzgodnione z Andrzejem Podszywałow.

Andrzej Podszywałow zezwala na rozpowszechnianie zawartości tylko tych stron, które zawierają odpowiednie zezwolenie w ich treści oraz jeśli kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem z zezwoleniem. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Andrzeja Podszywałow w World Wide Web mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.

Pytania Internautów

Czy biegły sądowy może wydać opinię komercyjną

Biegły sądowy jest powoływany przez sąd lub prokuraturę w celu przygotowania opinii w danej sprawie. Określenie "Biegły sądowy" nie identyfikuje...

zobacz więcej
Wycena autorskich praw majątkowych dla potrzeb aportu.

Chciałbym zasięgnąć porady w kwestii wyceny aportu wnoszonego do spółki z o.o. w postaci praw autorskich do oprogramowania. Jaką metodę wyceny...

zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

tel: 510 088 837

Napisz wiadomość 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.