Wycena dóbr niematerialnych
16 luty 2024
Kluczowe założenia szkolenia:
Warsztaty realizowane w formie zdalnej (komunikator dogodny dla Zamawiającego (MS Teams, ZOOM itp.),
Dwa poziomy merytoryczne do wyboru:
- poziom I - wyrównanie wiedzy - zależnie od potrzeb - przeznaczony dla osób, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu wyceny praw do dóbr niematerialnych w wymiarze praktycznym (standardy, modele, metody, źródła informacji) - (8 godzin lekcyjnych - 1 godz. lekcyjna - 45 min).
- poziom II - metoda case - analiza przypadków - do 18 uczestników; przeznaczony dla osób co najmniej średniozaawansowanych, realizujących wycenę w praktyce i osób weryfikujących wiarygodność otrzymanych raportów z wyceny, znających zagadnienie w zakresie wskazanym w poziomie I - (8 godzin lekcyjnych - 1 godz. lekcyjna - 45 min)
Warsztaty poziom II zostaną podzielone na dwa spotkania.
- w trakcie pierwszego spotkania on-line prowadzący zaprezentuje przykłady wyceny,
uczestnicy otrzymają założenia i materiały do samodzielnej analizy przypadków off-line w okresie kolejnych 7-14 dni (materiały i modele finansowe w formatach „.pdf” i „.xlsx”/„.xlsm”), - w trakcie drugiego spotkania on-line będą wspólnie przeanalizowane przypadki opracowane przez uczestników off-line.
Prezentacje i modele finansowe omówione w trakcie szkolenia zostaną przekazane uczestnikom w formatach „.pdf” i „.xlsx” z prawem do użytku osobistego i bez prawa do rozpowszechniania (dotyczy ewentualnych praw autorskich).